+420 220 960 888
MENU
Autobusová a mikrobusová doprava

Autobusová a mikrobusová doprava

Autobusová a mikrobusová doprava z Letiště Václava Havla v Praze.

Naši profesionální řidiči jsou kdykoliv připraveni vyhovět vašim požadavkům. Naši vkusně oblečení řidiči, tj. ve společenském obleku a kravatě, jsou vyškoleni na takové úrovni, aby byli maximálně profesionální, milí a nápomocní. Standardně všichni řidiči hovoří anglicky, někteří mluví také německy nebo rusky (a samozřejmě česky).

Při přepravě z letiště do hotelů v rámci Prahy je třeba mít na paměti, že k mnohým hotelům zejména v historickém centru Prahy se nelze dostat velkým autobusem. V těchto případech je nutné využít více minivanů nebo minibusů.

Zajišťujeme spolehlivou mikrobusovou a autobusovou dopravu na území České republiky a v rámci Evropy. Mezi nabízené služby patří zejména přeprava z pražského letiště. Dále zajišťujeme exkurze v rámci České republiky, několikadenní okruhy po Evropě (např. Praha – Vídeň – Budapešť), včetně zajištění průvodců, občerstvení a pití na vašich cestách, zajištění dětských autosedaček a dalších služeb.

Řidiči autobusů

Řidiči pravidelně procházejí kurzy bezpečné jízdy, jsou vždy ve společenským obleku a mluví anglicky (někteří z nich také druhým jazykem, jako je němčina či ruština).

U každé přepravy garantujeme

  • profesionální a zkušení řidiči
  • předem stanovené ceny
  • přeprava klimatizovanými vozy
  • pro firmy možnost platby na faktury
  • platby možné v hotovosti nebo platební kartou
  • zajištění dětské autosedačky bez příplatku

Poptávka

Jedná o nezávaznou poptávku, budete kontaktováni pro detailnější informace.

 

Tripadvisor Yelp Facebook GreenLife