+420 220 960 888
MENU
Firemní a hotelová přeprava

Firemní a hotelová přeprava

Pronájem limuzín pro soukromé nebo firemní účely – vychutnejte si pohodlí a luxus našich limuzín, které jsou připraveny Vás dopravit kamkoliv podle Vašeho přání. Pro naše klienty máme ve vozovém parku připraveny limuzíny k pronájmu – značky Mercedes-Benz a Škoda.

Všechny limuzíny jsou vybaveny klimatizací a pohodlnými sedačkami. Naše limuzíny řídí příjemní profesionální řidiči, kteří se během jízdy postarají o Vaše pohodlí a bezpečnost.

Pronájem limuzíny můžete využít pro dopravu z letiště nebo na letiště, pro transfer po městě, pro dopravu Vašich obchodních partnerů a jiné. Budeme se vždy snažit vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům.

Firemní přeprava osob

Firemní přeprava osob od Barta Limousine s.r.o nabízí firmám, soukromým i veřejným organizacím a dalším společnostem zajištění dopravy jejich klientů nebo obchodních partnerů na požadovaná místa po Praze, České republice i celé Evropě.

V rámci firemní dopravy nabízíme

Svozy zaměstnanců na pracoviště

Větším společnostem nabízíme vytvoření pravidelné linkové dopravy, tzv. „shuttle bus“, pro jejich zaměstnance, které je každý den svezou z místa bydliště do areálu firmy a odpoledne rozvezou zpět do jejich domovů. Při dlouhodobé spolupráci nabízíme navíc možnost kompletního polepu autobusu v barvách firmy, který zvýší viditelnost a reklamu. Výhodou je rychlejší, spolehlivější a bezpečnější doprava, oproti individuální dopravě MHD. Shuttle bus pro zaměstnance je také způsobem, jak získat a udržet kvalifikované pracovníky z okolních měst nabídnutím efektivního a rychlého způsobu dojíždění do práce.

Hotelová doprava

Nabízíme stálou spolupráci při přepravě hotelových hostů. V našem vozovém parku jsou pro Vás k dispozici vozidla značky Mercedes Benz E-Class, Mercedes Benz S-Class, Škoda Superb a elegantní minibusy. Při smluvní spolupráci je možné označení našich vozů logem Vašeho hotelu.

Můžete si vybrat ze dvou variant nabízených služeb

Stání u hotelu
Naše vozidla jsou neustále k dispozici na vyhrazeném místě tomu určeném u hotelu pro Vaše hosty.

Přistavení vozu
Zajišťujeme hotelovou přepravu po předchozí objednávce. Objednávky lze provést Vašim rezervačním oddělením, či recepcí prostřednictvím našeho nonstop dispečinku. Garantujeme přistavení vozu do 15 minut.

Letištní transfery

Překvapte své firemní klienty a dopřejte jim pohodlnou dopravu z letiště nebo na letiště našimi limuzínami nebo minibusy. Naše limuzíny nebo minibusy jsou na letišti včas a řídí je ochotní řidiči, kteří se rádi postarají o Vaše klienty během cesty. Pro příjemnou a bezpečnou dopravu Vašich firemních klientů nabízíme dopravu limuzínami Mercedes-Benz, Škoda Superb Laurin a Klement. Pro větší skupinu osob nabízíme minibusy Mercedes-Benz s kapacitou až 21 osob.

Transfery po městě

Pro Vaše firemní klienty i zaměstnance nabízíme individuální přepravu po městě. Potřebujete své klienty či obchodní partnery dopravit z hotelu do Vaší kanceláře nebo podniku, do restaurace nebo jim nabídnout okružní jízdu Prahou? Kontaktujte nás a my již vše zařídíme.

Zajištění dopravy na kongresy a VIP akce

Díky velkému vozovému parku Barta Limousine nabízí přepravu osob na nejrůznější konference, kongresy, semináře a VIP akce (doprava MICE). Tuto dopravu zajišťujeme na území hlavního města Prahy a České republiky, ale bude pro nás radostí dovézt účastníky i na konferenci či VIP akce pořádané v zahraničí.

Zajišťujeme firemní přepravu osob na:

  • konference
  • kongresy
  • semináře
  • VIP akce
  • teambuildingové akce
  • firemní večírky
  • školní akce

Poptávka

Jedná o nezávaznou poptávku, budete kontaktováni pro detailnější informace.

 

Tripadvisor Yelp Facebook GreenLife